rašinys apie mama ;*

Žingsniuodama per gyvenimą tik dabar imu suprasti, kas gerai, o kas bolgai, kas įmanoma, kas ne, bandau atskirti draugus nuo priešų, pamatyti visas gyvenimo spalvas. Bet vieną dalyką žinau tikrai – svarbiausias žmogus mano pasaulyje yra mama .

Tik jos dėka aš esu tokia, kokia esu. Ji mane išmokė atlaidumo, pasitikėjimo savimi, gerumo, nuoširdumo, mokė mylėti savo artima, o svarbiausia – mylėti save. Jau suprantu, kad mama vaikui yra atrama. Žmogus, kuriuo galima pasitikėti bet kur ir bet kada. JJi – šilumos ir meilės skleidėja. Visada žinau, kad būsiu išklausyta ir suprasta, mylima ir paguosta. Visada žinau, kad mama džiaugsis mano laime kartu su manimi .

Su ja galiu, tikiu, ir visada galėsiu pasidalinti džiaugsmu ir liūdesiu.

Ačiū Tau, mamyte, už meilę, šilumą, atlaidumą. Ačiū Tau, mamyte, už visas stebuklingas vaikystes dienas. Ačiū už bemieges naktis prie manęs, už šiltas ir rūpestingas tavo rankas. Ačiū už džiugias akimirkas, už didelę širdį. Ačiū, kad parodei, koks didelis ir gražus yyra pasaulis.

Atsiprašau, kad buvau neklaužada mergiotė, kad neklausydavau tavęs. Atkeisk už ašaras, kurios Tavo skruostais riedėjo dėl mano kaltės. Už nerimą, už liūdesį tavo veide.

Tu žinai, kad esi svarbiausias žmogus mano pasaulyje! Myliu tave!!!