UAB MATRIX

KAS TAI YRA – UAB MATRIX?

Kuo skiriasi MATRIX UAB nuo kitų firmų, prekiaujančių kompiuterine įranga? Visų pirma jie didžiuojamės savo klientais, kuriuos vadina partneriais, kai tuo tarpu kitos firmos juos vadina „klientais“ . Tai pabrėžia firmos ir partnerio, kuris perka įrangą iš firmos, lygiateisiškumą ir bendradarbiavimą, bet ne vienadienį pardavimą. Firmos partneriai ja pasitiki ne tik dėl to, kad gamina ir parduoda kokybišką įrangą, teikia kokybiškas paslaugas, bet ir už po-pardaviminį palaikymą, taip pat už individualių poreikių supratimą ir įvertinimą. SSavo parduodamą legalią programinę įrangą firma instaliuoja ir optimizuoja kliento užduočiai spręsti, patikrina naujos programinės įrangos suderinamumą su esama kliento-partnerio programine įranga. Išskirtinis MATRIX bruožas yra tai, kas jie tiek pat dėmesio kreipia į programinę įranga kaip ir į aparatūrinę dalį. Firmos klientas-partneris visada gauna jam individualiai pritaikytą produktą, su pilnu instaliavimu, atvežimu į naudojimo vietą, smulkiomis naudojimosi instrukcijomis, ir jei reikia apmokymu naudotis įranga. Firmos šūkis: ” mes suprantame, kad mūsų partnerio sėkmė – tai mūsų sėkmė”.

MATRIX UAB – iišskirtinė kompetencija, profesionalumas ir rinkos žinojimas – tai paslaugų ir kompiuterinės įrangos kokybės garantija už protingą kainą . Kainos galbūt nėra žemiausios rinkoje, tačiau kokybė, tiekimas tik iš oficialių platintojų, aptarnavimas ir palaikymas po pardavimo, garantuoja klientui-partneriui žymiai mažesnes sąnaudas ttolimesnėje eksploatacijoje, taip pat įrangos pirkėjas gali būti ramus, kad visu garantijos laikotarpiu bus atliekamas pilnas ir visos trukmės gamintojo teikiamas garantinis aptarnavimas. Įvairūs platintojai ir gamintojai teikia nuo 12mėn. iki 36mėn, ir kartais ilgesnę garantiją – UAB MATRIX klientas pilnai gauna šias garantijas be jokių apribojimų. UAB MATRIX dirba specialistai, šioje rinkoje turintys po 10 ir daugiau metų patirtį.

Parduodamus produktus visada testuoja patys, įvertina juos, ypač naujai pasirodžiusius rinkoje, ir tik tada būsimam klientui-partneriui rekomenduoja ką pasirinkti. Taip pat visada įvertina gamintojų teikiamas garantijas, jų trukmę ir atlikimo sąlygas, produkto eksploatavimo sąnaudas. Jei produktas visiškai naujas rinkoje, pirmiesiems pirkėjams taiko nuolaidas, nes jie yra pirmieji bandytojai ir vertintojai. Pagal jų atsiliepimus toliau sprendžia apie produkto tinkamumą naudojimui ir kkonkrečių užduočių sprendimui.

Tolimesnis kliento taupymas – tai kad visada parenka tokią įrangą , kad ateityje klientui reiktų kuo mažiau sąnaudų ją atnaujinant ir modernizuojant. Štai kodėl verta paskambinti MATRIX UAB konsultantui ir atsižvelgti į jo rekomendacijas perkant įrangą. Dažnai klientai patys susirenka jiems reikalingą įrangą įvairiose interneto svetainėse, tačiau labai dažnai tai būna ne pats optimaliausias jų užduoties sprendimas. Štai kodėl verta aptarti keletą variantų, paskaičiuoti kartu su MATRIX konsultantu, kuris padės išvengti elementarių klaidų. Šiuo metu rinkoje yra ggausybė produktų, kurie jungiasi prie kompiuterio, į tinklus, ir visi jie turi būti suderinami ir veikti tarpusavyje kaip sklandi sistema. Tam reikalingas specialistas ir patirtis, kurį garantuoja firma – UAB MATRIX.

MATRIX UAB klientai – nemažai firmų, valstybinių, biudžetinių organizacijų ir individualių pirkėjų Lietuvoje, su kuriais jau dirba ilgą laiko tarpą, kai kurie jau pasikeitė po kelis kartus savo įrangą, tačiau lieka pastoviais jų tiekėjais ir partneriais, dėka savo investicijų į ilgalaikį bendradarbiavimą. Tai kad tiekiama įranga pradirba be gedimų po kelis metus, ir po to patenkintas klientas-partneris perka naują įrangą dėl moralinio susidėvėjimo arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų, ir tą įrangą superka už likutinę vertę, rodo firmos paslaugų kokybiškumą ir vertę.

UAB MATRIX atstovauja nemažai žinomų gamintojų, kurių prekes ir detales galime pateikti. Einamesnes prekes pateikiame iškart, kitas per 1-2 dienas po užsakymo, kitas pagal užsakymą per kelias savaites.

MATRIX UAB – kompiuterių, tinklų aptarnavimas ir remontas

NAUJIENA – Matrix paslauga Service+:

Matrix Service+ – tai pagerintas kompiuterių remontas ir konsultacijos, taip pat po darbo ir poilsio dienomis, pas klientą vietoje, prižiūrint klientui.

Pagal įprastinę tvarką, remontas atliekamas serviso centruose, ir pas klientą neatliekama preventyvi duomenų priežiūra ir saugojimas.

Klientai pasirašę metines aptarnavimo Sutartis gauna papildomų paslaugų paketą nemokamai, kurios šiaip kkainuotu: saugi tarnybinė stotis – maršrutizatorius NEMOKAMAI sutarties galiojimo metu, preventyvus kliento duomenų saugojimas (nuo kaupiklių gedimų, virusų, darbuotojų aplaidumo, tyčinio ištrynimo), pastovus automatinis duomenų archyvavimas į saugią tarnybinę stotį.

Kokie privalumai ir papildymai, lyginant su įprastiniu UAB Matrix aptarnavimu ir remontu:

Meistras atvažiuoja į vietą pas klientą ir sprendžia problemą vietoje;

Atliekami visi įprastiniai kompiuterių remonto darbai, tiekiamos eksploatacinės medžiagos, smulkūs gedimai ir programinės įrangos darbai;

Darbai atliekami po darbo, poilsio dienomis, klientas pasirenka skubų arba neskubų meistro atvažiavimą;

Galimas skubus įvairių sudėtingesnių gedimų šalinimas;

Klientas garantuotas dėl jam svarbių duomenų konfidencialumo;

Darbai atliekami Vilniaus ir Klaipėdos ir Palangos miestų ribose..

Darbų įkainiai, darbo valandomis 8.00-18.00, darbo dienomis:

Iškvietimas – 30lt;

Valandos darbo kaina – 50lt; sekančioms valandosm kaina mažėja.

Darbų įkainiai, po darbo (18.00-8.00), nedarbo ir poilsio dienomis:

Iškvietimas – 50lt;

Valandos darbo kaina – 70lt;

Už miesto ribų – papildomai 1,5Lt/km .

Remonto ir serviso paslaugos, kurias atlieka MATRIX UAB:

PROGRAMINIAI DARBAI

Kompiuterinės technikos darbingumo atstatymą ir išvalymą nuo kompiuterinių virusų;

Virusų paieška tinkluose ir jų šalinimas;

Legalios kliento programinės įrangos instaliavimą ir optimalų sukonfigūravimą;

kompiuterio optimizavimas darbui su grafinėmis programomis;

kompiuterių sujungimas į tinklą, tinklinės tarnybinės stoties (Linux, Windows NT4.0, Windows 2000 server) instaliavimas;

Kompiuterių tinklo pajungimas prie interneto per DSL modemus ir pan. darbai;

Kompiuterių tinklo apsaugos nuo įsilaužimų konfigūravimas;

tarnybinės stoties automatinio dduomenų archyvavimo ir rezervinio kopijavimo sutvarkymas, apsauga nuo duomenų praradimo sugedus kietam diskui;

web serverio ant Linux tarnybinės stoties instaliavimas, domeno užregistravimas, pašto serverio konfigūravimas;

Pašto serverio instaliavimas ir konfigūravimas (Microsoft Exchange 2000, Linux POP/IMAP/SMTP įvairūs pašto serveriai), antivirusinių programų konfigūravimas darbui su pašto serveriais, automatinis antivirusinių programų atnaujinimas per tinklą iš centrinio serverio;

Pašto programų suderinimas darbui tinkle su pašto serveriais (Mcirosoft Outlook 2000/XP, ir kitų);

Pašto automatinį rezervinį kopijavimą ir laikymą centriniame serveryje;

tinklo vartotojų konfigūravimą darbui tinkle, teisių prisikyrimą (Windows 2000 server, Linux);

APARATŪRINIAI DARBAI

Kompiuterinės technikos garantinį ir ne garantinį remontą;

Kliento įsigytos technikos pajungimą ir suderinimą (spausdintuvų, skenerių, kitos įrangos pajungimą, duomenų perkėlimą iš senos technikos į įsigytą naują);

tinklo pratestavimas su testerių dėl kabelių, šakotuvų, perjungėjų gedimų, tinklo gedimų šalinimas;

Kietųjų diskų remontą, garantinį ir negarantinį, duomenų atstatymą sugedus diskui, mobiliųjų telefonų garantinį ir negarantinį remontą;

Mobiliųjų telefonų akumuliatorių talpumų nustatymą ir atstatymą;

nepertraukiamų maitinimo šaltinių remontą, baterijų pakeitimą (originalių ir neoriginalių);

Monitorių spalvų kalibravimas pagal SONY metodiką. Šie darbai reikalingi visiems, kas intensyviai naudojasi kompiuteriais, bei reikia kokybiškų monitoriaus atvaizduojamų spalvų bei kokybiško vaizdo.

Spausdintuvų EPSON, HEWLETT PACKARD , MINOLTA, CANON, ir kt. spausdintuvų remontą ir techninę priežiūrą, taip pat tiekiame eksploatacines medžiagas jiems (originalias ir įvairias kokybiškas neoriginalias);

kopijavimo aparatų remontą (Canon, Minolta) bei detalių, medžiagų jiems tiekimą;

pagrindinių kompiuterių plokščių gedimų nustatymą ir remontą, BIOS ir FirmWare atnaujinimą;

Cd, cdrw įrenginių remontą, išvalymą sudužus viduje diskeliui, linzių išvalymą;

remontuojami ir prižiūrimi įvairūs kiti kompiuteriniai produktai: modemai, skeneriai, įvairios pagalbinės ir periferinės plokštės ir kiti įrenginiai.

DARBŲ KOKYBĖ

MATRIX garantuoja aukštą aptarnavimo darbų kokybę. Paslaugos teikiamos, taikant firmos vidinę kokybės ir užsakymų priėmimo valdymo ir apskaitos sistemą. Priklausomai nuo buvusio gedimo, darbams suteikiama 2-8 savaičių garantija, taip klientai įsitikina firmos atliekamų ddarbų kokybe.

Atskirais atvejais, net nesant specialios garantijos sutarties, remontas gali būti atliktas kliento patalpose (Vilniaus apskrityje).

Visas eksploatacines medžiagas atveža nemokamai Klientams, kurie sudarė aptarnavimo sutartis ir visas kitas detales paimame ir atvežame nemokamai Vilniaus mieste.

Stambioms firmoms taikomi individualūs aptarnavimo įkainiai, ir individualus priėjimas.

Kietų diskų remonto ir duomenų atstatymo paslaugos, kurias atlieka MATRIX UAB:

Visi žino kaip svarbu neprarasti savo ir firmos duomenis, kurie galbūt buvo kaupiami ne vienerius metus: tai ir klientų duomenų bazė, iir buhalteriniai duomenys, sąskaitos, dokumentai, techninė informacija, reklaminė medžiaga ir dar daug kitų dalykų. Tačiau kartais dėl įvairių priežąščių taip atsitinka: netyčia ištrinti, virusai, loginės duomenų klaidos, įtampos šuoliai, atminties gedimai, diskinio kaupiklio susidėvėjimas ir kitos aparatūrinės klaidos. Todėl UAB MMATRIX nuo pat įsikūrimo pradžios konsultuoja kaip apsaugoti savo duomenis ir teikia duomenų atstatymo paslaugas.

Nuo 2004m. UAB MATRIX papildė kietų diskų (kaupiklių) atstatymo laboratoriją specialia aparatūrine-programine įrangą, kurios analogų Lietuvoje kol kas nėra. Skirtingai nuo kitų šios paslaugos teikėjų, naudoja aparatūrinę įrangą, ne tik programines priemones kaupiklių remontui, kas leidžia atlikti žymiai platesnį ratą darbų. Taip pat užtikrinamas žymiai greitesnis kaupiklio ir duomenų apdorojimas, negu naudojantis vien programiniais dalykais. Tas labai taupo laiką, ypač jei klientui svarbu greitai vėl dirbti su reikalingais duomenimis. Pagal paskutinius firmos aparatūros naudojimo duomenis (2004.10 mėn.) atstatymo procentas pvz. iš FUJITSU diskų sudaro beveik 100%, bendras diskų atstatymo procentas svyruoja apie 95%.

Ką turi žinoti klientas? Vidutinė darbų kaina ~500-600lt, jei tenka perlituoti disko mmikroschemas ir firma naudoja savo diskus „donorus“, kliento diskas lieka firmoje , o klientui duomenis grąžina jam patogioje laikmenoje (diskiniame kaupiklyje, cd-e, kurie perkami atskirai). Taip pat naudinga jei klientas turi arba padeda surasti tokį pat arba analogišką diską sugedusiam, tada remontas ir duomenų atstaymas vyksta žymiai sparčiau. Kliento duomenys saugomi vidutiniškai apie 1 mėn., po to jie ištrinami. Čia tam atvejui jei klientas vėl netyčia ištrina ar kitaip sugadina savo atstatytus duomenis.

Paprasti pavyzdžiai:

1. Formatuojant ir atstatant kaupiklį (kietą ddiską) programiškai, jei jame yra blogų sektorių (bad’ų) ir kitų pažeidimų, formatavimas gali užtrukti 2-3 dienas, kai su firmos aparatūra tas atliekama per 1 valandą. O gedimų šiaip būna labai įvairių ir žymiai sudėtingesnių.

2. Kitas pavyzdys: naudojant Ontrack programines priemones, kai kuriu diskų „partitionų“ išvis nesimato, o su firmos įranga jie „užmountinami“ iš karto.

3. Su kai kuriais diskais, juos suformatavus su esamais duomenimis, Ontrack randa 2-3 failus, firmos randame visus failus pilnai.

4. Kai kurie diskai prijungus, rodo nekorektiškai savo dydį, netgi skirtingą ant skirtingų kontrolerių ir pagr. plokščių. firmos aparatūra šitą dydį rodo korektiškai ir parodo tokias diskų klaidas.

5. Atstato duomenis iš suformatuotų diskų (vieną arba daugiau kartų).

6. Perlituoja sugedusias mikroschemas, jei reikia uždeda nukritusias galvutes (tačiau tai tikrai ne pigus darbas, ir atliekamas ypatingais atvejais).

Aišku ir Ontrack yra rimtas gamintojas, tačiau jis nusileidžia pagal galimybes firmos turimai įrangai, ir firma laimi operatyvumu, nes diskų niekur vežti nereikia. PERSPĖJIMAS: Ontrack Easy Recovery tinkamas naudoti tik praktiškai netyčia ištrynus failą, ar esant kitai programinei klaidai, pilnai veikiančiame diske. Jei diskas yra pažeistas, turi badų, arba šiaip nepilnai veikiantis, turi elektronikos ar galvučių gedimų, perspėjame, kad naudojant šią programą duomenys ir pats diskas dar labiau sugadinamas, ir aatstatyti duomenis bus daug sunkiau. Čia tas pats kaip naudoti ScanDisk arbą pilną disko defragmentaciją mirštančiam diskiniam kaupikliui. Mūsų diagnostikos aparatūra negadina diskų, juos diagnozuodama, todėl esant neaiškumams, siūlo atnešti ir įvertinti disko būklę prieš ką nors su juo darant. Disko įvertinimas kainuoja apie 50lt.

Dabar firma pati niekur nesiųsdama į užsienį gali atstatyti duomenis iš IDE (PATA, SATA), SCSI (SCSI-2, U80/U160/U320 ), RAID masyvų, turi pas save ir 64bit’ų veikiantį serverį su 32ir 64 bitų RAID kontroleriais duomenų patikrinimui ir atstatymui iš RAID masyvų, taip pat RAID kontrolerių patikrinimui. Koks privalumas? Klientas taupo laiką, nes viskas atliekama pas vietoje: pirminis patikrinimas, testavimas, kaupiklių remontas ir duomenų atstatymas. Darbai atliekami su unikalia įranga, kurią sudaro ne tik programinė įranga, bet ir aparatūrinis kompleksas. Taip pat atstato duomenis iš pažeitų cd-r diskų ir kitų laikmenų.

Visiems savo klientams rekomenduoja archyvuoti savo duomenis į cdr, cdrw diskus, laikyti tarnybinėse stotyse, su įdiegta RAID apsaugos sistema (bent 1 lygio), arba savo kompiuteryje naudoti RAID1 apsaugą. Tada bus nereikalingas brangus duomenų atstatymas, ir padės išvengti netikėto ir dažnai skausmingo duomenų praradimo. Savo klientams firma taiko įvairius duomenų archyvavimo ir apsaugos metodus, prikausomai nuo esamos kliento aparatūros. Tačiau jei jau įvyko gedimas, tai remonto darbų sseka būtų tokia: laikmenos gedimo analizė, atstatymo metodo parinkimas, atstatymas su tam tikra tikimybe, dažnai atstatoma tik dalis duomenų, ir retesniais atvejais pilnas atstatymas. Tiksli atstatymo darbų sąmata įvertinama tik gavus patį kietą diską, nes tik patikrinus paaiškėja gedimo pobūdis ir magnetinio nešėjo pažeidimo lygis, tačiau preliminarūs įkainiai yra tokie:

I VARIANTAS – visi duomenų atstatymo darbai atliekami firmoje (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato ilgalaikė statistika apie 42 % )

Duomenų atstatymo įkainis – (500-1200) Lt. + PVM (kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio, duomenų pažeidimo lygio)

II VARIANTAS – visi duomenų atstatymo darbai atliekami firmoje, talkinant užsienio parteriams per internetą (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato ilgalaikė statistika apie 53 % )

Duomenų atstatymo įkainis – (800-3000) Lt. + PVM (kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio, duomenų pažeidimo lygio)

III VARIANTAS – visi duomenų atstatymo darbai atliekami užsienio laboratorijoje (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato ilgalaikė statistika apie 74 % ).

1. Gedimo pobūdžio nustatymas – analizė. Tai mokama paslauga. Po šios analizės paaiškėja tiksli atsatymo galimybė (kokius konkrečiai failus bus galima atstatyti ir t.t.) ir kaina . Analizės įkainiai sekantys (įkainis priklauso nuo buvusios os ir darbų atlikimo skubumo):

260.00 Lt. + PVM (standard mode – DOS, WIN 95/98 – FAT);

385.00 Lt + PVM (standard mode –

other) – Standart mode – darbai laboratorijoje atliemai per 2-4 darbo dienas;

650.00 + PVM (priority mode – all systems) – priority mode – diagnozavimo darbai atliekami per 1-2 darbo dienas;

1160.00 + PVM (weekend mode – all systems) – Weekend mode – diagnozavimo darbai atliekami per 1 parą;

1890.00 + PVM (emergency mode – all systems) – Emergency mode – diagnozavimo darbai atliekami per 1 bet kokią dieną (dirba maziausiai 2 specialistai);

3400 + PVM (at customer’s site mode – all systems) – ccustomer’s site mode / all systems – laboratorijos specialistai atvažiuoja pas klientą ir diagnozavimo darbus atlieka vietoje;

2. Duomenų atstatymo galimybės iš sugedusių laikmenų. Tiksli kaina paaiškėja I etapo metu. Preliminariai ji yra (3500-8000) Lt. + PVM.

Platus asortimentas

Matrix UAB surenkami kompiuteriai, darbo stotys, tarnybinės stotys – aprašymas, kokybė, surinkimo principai. Baziniai modeliai,

ACER nešiojami kompiuteriai, WindowsXP TabletPC

ESC analogų neturintys nešiojami-staliniai kompiuteriai Desknote, nebrangūs, tačiau turintys pilną nešiojamų kompiuterių fukcionalumą.

Fujitsu nešiojami kompiuteriai , gamintojo puslapis – http://www.fujitsu-europe.com/

IBM nešiojamieji kompiuteriai, pasižymintys yypatingu saugumu, lengvumu, lengvu valdymu ir kitomis unikaliomis savybėmis

IBM staliniai kompiuteriai – optimaliausias sprendimas verslui, darbui tinkluose

Bevieliai produktai, labai tinka prie nešiojamų kompiuterių ,

Spausdintuvai, skaitmeniniai kopijavimo aparatai (Minolta-QMS, Canon, HP, Sharp, Ricoh, Brother, EPSON, Kyocera, OKI) – pastaruoju metu llabai populiarėja firmose keisti didelį spausdintuvų ūkį į vieną galingą tinklinį, kaip taisyklė skaitmeninį spausdintuvą – kopijavimo aparatą. Tai leidžia žymiai sumažinti eksploatavimo kaštus, nes kuo mažiau galingas spausdintuvas tuo brangesnė jo eksploatacija, skaičiuojant kopijų skaičiumi. Pagal mūsų specialistų paskaičiavimus, šiuo metu rinkoje pigiausią lapo savikainą turi Minolta Di152 modelis, žr. lentelę.. UAB MATRIX kaip Minolta Baltia atstovas gali rekomenduoti šį modelį kaip pigiausią savo klasėje, jis yra instaliuotas pas keletą mūsų klientų. Mes atliekame pajungimą šio tinklinio spausdintuvo prie firmos tinklo, apmokome dirbti, instaliuojame tvarkykles, tiekiam medžiagas, atliekame profilaktiką.

MINOLTA-QMS nauji spalviniai lazeriniai spausdintuvai MagiColor 2300 serijos, su polimeriniu toneriu, kainos nuo ~3000lt.

EPSON spausdintuvai, visų pirma rašaliniai, lazeriniai (kol kas daugiausiai gaminami Minoltos technologijų pagrindu), ir atatiniai, dėl kkurių EPSON’as tapo žinoma firma. EPSON lazeriukai pasižymi gera surinkimo kokybe ir neblogu dizainu, jie kompaktiškesni negu HP spausdintuvai, turi pakankamai gerą servisą Lietuvoje. Rašaliniai pripažinti pagal spalvų kokybę ir raiškos gebą vieni iš geriausių dizainerių tarpe.

MICROSOFT sprendimai – mes skiriame daug dėmesio Windows platformai, kol kas šiuo metu didžiausiai komercinei platformai,

Computer Associates sprendimai (http://www.cai.com/)- tai šiuo momentu pati rimčiausia firma duomenų apsaugos plačiaja prasme firma , kuri gamina platų spektrą produktų apsaugai nuo virusų, nuo duomenų praradimo, dduomenų archyvavimui, apsauga nuo įsilaužimų ir tt. Visi UAB MATRIX stambiausi klientai, pasiskaičiavę naudojimo išlaidas, patikimumą, suderinamumą su Microsoft, IBM-LOTUS ir kitais gamintojais, pasirinko būtent Computer Associates produktus. Aišku – mažoms firmoms ir namų vartotojams yra ir kitų firmū siūlomų geresnių sprendimų, pagrinde iš naudojimosi paprastumo ir prieinamumo pusės.

SYMANTEC (plačiai žinoma NORTON brand-name valdanti firma) šiuo metu siūlo tikrai platų produktų pasirinkimą: nuo kompiuterių tvarkymo pagalbinių programų iki sprendimų duomenų apsaugai. Šiuo metu tai geriausiai žinoma firma mažų firmų-namų segmente savo Norton Antivirus, Norton Utilities, WinFAX, Norton Ghost ir kitomis programomis.

McAfee sprendimai prieš kompiuterinius virusus , įsilaužimą į tinklus, duomenų apsaugai. Tai ne ką mažiau žinoma firma kaip Symantec, CA ir labai aktyviai dirbanti savo srityje, daugeliu atžvilgiu nenusileidžanti šioms dviem galingoms firmoms. Ji yra įsigijusi tokią plačiai žinomą duomenų šifravimo programą kaip PGP. GFI firmos siūlomi produktai, plačiai žinomas FaxMaker (šiuo metu pati geriausia Fax’ų siuntimo prorama) ir kiti produktai.

ADOBE produktai – plačiai žinomi dizainerių tarpe ir visų kurie dirba su spauda, grafika. UAB MATRIX jums gali pasiūlyti ir kitas specialias programas darbui su grafika, konsultuoti kaip jas naudoti ir įdiegti, kaip optimizuoti darbą dizaino firmoje ir išvengti klaidų PostScript bylose.

COREL produktai – pagrinde tinka vvektorinei grafikai, yra produktų architektams ir techninių diagramų, brėžinių kūrėjams, dalis skirta ofisinei grafikai (pradedantiesiems ofiso darbuotojams , kurie nori greitai sukurti reklaminį lapelį ar firmos produkto pristatymą ir atsispausdinti savo firmoje su spalvotu spausdintuvu). Netinka profesionaliai ir didelio tiražo spaudai, kur reikalingas spalvų tikslumas! Tam skirti ADOBE produktai.

MACROMEDIA produktai grafikai ir interneto svetainių kūrimui.

APC rezervinio maitinimo šaltiniai, apsauga nuo įtampos šuolių ir kiti priedai įtampos valdymui.

Garso kolonėles – vokiečių firmos HMS , modelis Wavemaster MX-1, išskirtinio dizaino aliumininės.

UAB MATRIX – sprendimai ir paslaugos klientui [Solutions]

UAB MATRIX yra įdiegusi ir patikrinusi nemažai sprendimų, konkrečioms užduotims spręsti, kurie galbūt sudomins ir jus, ar jūsų firmą:

Interneto puslapių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingo ir interneto ryšio paslaugos

Tarnybinės stotys (serveriai) interneto provider’iams (tiekėjams), ypač mažo 1U rack dydžio (spintoms)

Stacionarios tarnybinės stotys (serveriai) – duomenų saugyklos, MS Exchange/Outlook el.pašto saugyklos, buhalterinei/verslo valdymo apskaitai

Pajungimas prie pastovaus interneto ryšio, vieliniai ir bevieliai tinklai, tinklo instaliavimas, DSL routerių ir tinklo konfigūravimas

Mobilus biuras (nešiojamas kompiuteris, nešiojamas spausdintuvas, mobilus telefonas+GPRS, video kamera)

Video stebėjimo sistema (firmoje, namuose, gamybinėse patalpose), video medžiagos archyvavimas ir suspaudimas, neprarandant kokybės

Video konferencijos firmoje

Firmos vadovo darbuotojų darbo stebėjimo ir kontrolės sistema

Darbuotojų užduočiū ir darbų atlikimo sistema

Darbo su firmos klientais sistema (clients relationship management)

Mechaninė kompiuterių ir kkitos nedidelių gabaritų technikos apsauga nuo vagystės

Duomenų saugykla su duomenų apsauga nuo praradimo firmai, darbo vietai (aparatūrinis, programinis)

Tinklo apsauga nuo įsilaužimų su „firewall“ (ugniasiene), tinklo maršutizavimas, potinklių sujungimas

Saugus ryšys tarp firmos filialų, VPN naudojimas nuotoliniam valdymui

Kompiuterinių tinklų projektavimas ir instaliavimas/diegimas, optiniai ir LAN/WAN tinklai, balso perdavimas tarp filialų

Kompiuterinio tinklo programinė apsauga, konsultavimas saugaus darbo tinkle, naudojant WIndows ir Linux serverius

Skaitmeninė spauda biure (firmos spausdinimo-kopijavimo-skanavimo-dokumentų paskirstymo centras)

Skaitmeninė spauda didelės apimties (maža lapo savikaina)

Spalvota skaitmeninė spauda (spalvoti kopijuokliai, spausdintuvai, spalvoti lazeriniai spausdintuvai)

Spalvotas kopijavimas, mažų tiražų spalvotas spausdinimas

RIP ir „ekraninis proofas(kontrolinis atspaudas)“ firmoms, kurios neturi kontrolinio atspaudo spausdintuvų, PostScript bylų tikrinimas

RIP serveris, reikalingas prie „imagesetter“ išvedimo įrenginių

Linux tarnybinė stotis (saugi duomenų saugykla+ugniasienė+antivirusas+antispamas+elektroninio pašto serveris+spausdinimo serveris+web serveris)

Linux tarnybinė stotis – saugus serveris duomenų bazėms ir verslo valdymo sistemoms (SYBASE, MySQL)

Apple Macintosh kompiuterių sujungimas į tinklą, pajungimas prie IBM tipo tinklo, resursų tinkle paskirstymas ir bendras naudojimas

Tinklų apjungimas naudojant bevieles technologijas, nutolusių tinklų apjungimas

Darbo firmoje automatizavimas naudojantis Microsoft produktais (Office, Outlook, Exchange Server)

Buhalterinių ir verslo užduočių programavimas naudojant Visual Basic ir MS Office Word/Excel macro-komandas, Visual FoxPro, MS Access

Buhalterinių ir verslo valdymo programų diegimas (Rivilė, Edrana, Centas, Pragma, DB Topas Apskaita)

Grafinės ir demonstracinės medžiagos paruošimas, spausdinimas, įrišimas konferencijoms/prezentacijoms (su MS PowerPoint ir kt.)

Nuoma įvairios

biuro ir kompiuterinė techniką: projektoriai, kompiuteriai, nešiojami kompiuteriai, kopijavimo aparatai, vaizdo demonstravimo technika

Nuoma – automobilių (konferencijoms, renginiams, pristatymams ir kt. įvairioms progoms, su vairuotoju ar be)

Nuoma – IT specialistų, technikos pajungimui, kitiems trumpalaikiams nestandartiniams darbams

Klientų poreikių ir sprendžiamų uždavinių ratas plečiasi, todėl čia yra nepilnas sąrašas paslaugų ir sprendimų, ką mes galime, jei turite nestandartinę nedvejodami kreipkitės į UAB MATRIX konsultantą ir galbūt mes jums galėsime padėti.

UAB MATRIX – registruotiems klientams

Kodėl gerai yra registruotis ir kas yra užsiregistravęs kklientas?

Nusipirkęs kompiuterį ar kitą kompiuterinę įrangą, klientai gali užsiregistruoti elektroniniu paštu.. Registruodamės mailu, klientai gali atsiusti savo vardą/pavardę arba įmonės pavadinimą, adresą, kada ir kokį produktą pirko, savo pageidavimus ir atsiliepimus apie firmos darbą – ir jie bus įtraukti į registruotų klientų sąrašą. klientams bus suteiktas geresnis aptarnavimas ir konsultacijos, pasiūlytos spec. kainos, dalyvausfirmos akcijose ir loterijose.

Ką gauna registruotas klientas?

Visų pirma firmos darbuotojai geriau žino kokią techniką, programinę įrangą naudoja tas klientas ir atsiradus problemai ją galima žžymiai greičiau ir efektyviau išspręsti. Šiuo atveju gali pateikti klientui programinės įrangos atnaujinimus (tai , kurią jis naudoja), suderintas tvarkykles, patarimus kaip naudoti tarpusavyje susijusias aparatūrines ir programines komponentes. Ir eityje planuoja tokiems klientams teikti aktyvų gedimų šalinimą (kai klientas sskambina, o mes jau turime „online“ jam sprendimą). Tai leidžia dirbti su firmos įsigyta įranga efektyviau ir didesnį laiko tarpą.

Antras dalykas kurį gauna registruotas klientas, tai atėjus laikui jo įrangai atnaujinti arba modernizuoti, arba norint pajungti naują įrangą (naują skenerį, spausdintuvą, foto-video kamerą ir kt.) firma jau žino ką pasiūlyti, kad efektyviausiai ir su mažiausiom sąnaudom klientui tą atlikti. Klientas laimi laiko.

Trečias dalykas, tolimesniems pirkimams tokiems klientams taikomos nuolaidos, jis gauna savo įrangai suderinamus specialius pasiūlymus, turi galimybe nusipirkti jį dominančią įrangą pigiau (kai būna ribotas kiekis), dalyvauja akcijose, kur galima laimėti prizus. Čia klientas laimi finansiškai.