kovos menai

Lietuvos parapsichologų asociacija

Iš ciklo moksliniai darbai

Tema :

„ Ėchas “ – Lietuviško kovinio meno sistema

Parapsichologijos mokslų daktaras

Valdas Sabaliauskas

Vardas : Valdas

Išsilavinimas : Utenos taekvondo klubas „Spindulys“, Parapsichologijos mokslų daktaras ,treneris .

Miestas ; 28245 Utena , Rasos g.21 , Valdas Sabaliauskas

Laikotarpis :1 diena

1 lapo kaina : 10 litų

El.adresas : sabara@erdves.lt

Tel. 867010604

Tipas : kita

Darbai : kita

Turinys

1 . Įvadas.

2 . Pirmiausia . Energija – jėga – noras .

4 . Sistema A .

5 . Užbaikime sistemos A įvaldymą .

6 . Sistema B .Sistema CC.

8 . Širdis – jėga – noras .Metodiniai atsakymai .

10 . Parengties – intelektualinis sportas .

12 . Skaičiai . Apibendrinimas .

1

Įvadas

Žvilgsnis į Lietuvišką praeitį : surandame kovinio meno sistemą „ Ėchas “. Tai ir sveikatingumo ir dirbtinio intelekto didinimo , ir karių ruošimo sistema .

Dirbtinis intelektas : Kai dirbame vaizduote tada tobuliname dešinio smegenų pusrutulio intelektą . Kai nagrinėjame naujas sampratas ( suprantame kažką nauja ) , tada tobuliname kairio smegenų pusrutulio intelektą .

Įtempus savo jėgas , iš bedugnės kkilti

Vis aukštyn – štai kas verta pastangų !

M . Vergilijus

Ši kūrybinė sistema padės daug kuo pakeisti ir po to žmogaus veiklos struktūrą ypač kelti vis didėjantį intelekto procentą . Žmogus sukūręs dirbtinį intelektą iškelia save į naują intelekto organizavimo ppakopą .

Dabar 2004 metai , tad tikslinga priminti , kad egzistuoja mokimasis hipnozės savybe ***. Čia didelis dėmesys skiriamas vaizduotei **, žmogaus savęs valdymui .

—————————————–

**vaizduote. Turiu žmoną pedagogę ji pasakė , kad tie , kurie mokosi mokymuisi naudoja regos ir klausos vaizduotes .

Hipnozė susideda iš transo , vaizduotės ir įdirbio , o kai tai neatsiejama sudaro didžiulę varomają jėgą .

Aš ir vaizduotė .

20 metų treniravausi tam tikra vaizduote . Parašiau tris knygas su malonumu jas pateiksiu žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) . Dabar jau žinau , kad tai buvo ir yra hipnozė . Tai patvirtina knyga „ Mokykimės hipnozės “ autoriai Dirk Revenstorf/ Reinhold Zeyer . Ir dabar būdamas parapsichologijos aukštumose atradau , kad vaizduotė tapo dar didesnis atradimas :: telepatija ( ir „ vertėjas “ į kitas kalbas ) , tai žodinių minčių vaizduotė , tad pasitelkęs žodines mintis sakomas per nuotolį ( telepatiją ) apginiau disertaciją Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų taryboje . Gavau parapsichologijos mokslų daktaro laipsnį . Ir tik su „ vertėju “ ( taip pat žodinių minčių vaizduote ir sferoje vaizduote kartu ) kalbuosi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir vakarų Europa įvairiomis temomis . Pastebėkite Mūsų kalbos skirtingos .

Psichotroninis ginklas – bioenergetikas operetorius ( pojučių iir psichinių idėjų atlikėjas – generatorius ) . Jų darbe vykdant tiesioginį pojūtį naudojama sferinė ( sferos ) vaizduotė ( kitaip astralas ) .

Komandinė paieška – darant kitiems kryptingas mintis paieškos metu , kai dirbame su žemėlapiu ar norime žinių iš kitų žmonių ar kompiuterių naudojama ir žodinių minčių ir sferinė vaizduotė .

Ar vaizduotė yra hipnozė ? Taip ji yra hipnozėje , ir nuo hipnozės neatsiejama .

*** hipnozės savybė . Pasekime žodžiais “ . ši hipnozės savybė . “ , hipnozės sugestijos nenagrinėju .

Kiekviena hipnozė yra ir autohipnozė ( knygos “ Mokykimės hipnozės “ viršelio antraštė ) .

Žodį “ hipnozė “ ėmė vartoti anglų gydytojas James Braid 1850 metais . Žodis kilęs iš graikų kalbos žodžio “ hypnos “ , kuris reiškia miegą ( taip skaitant knygą “ Mokykimės hipnozės “ ( 19 puslapis . 2000 metai . Autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer . ) atidžiau nagrinėdami turime žodį “ miegą – hipnozę “ , o ne “ miegą – miegą “ ) .

Oskaras Fogtas apie 1900 metus savo hipnozės studijų metu atliko stebėjimus ir nustatė , jog pakankamai išsilavinę asmenys sugeba patys įsiteigtį rimties būvį ( “ Autogeninė treniruotė ir sveikata “ ( 5 puslapis . 1983 metai .. Autorė Gizela Eberlein )) t. Y. sukelti autohipnozę . Taip susitelkęs savyje žmogus gali pats sau paskirti užduotį . Tai jau ne sugestija iš šalies , kaip hipnozės atveju , o savęs veikimas – savitaiga . Ši hipnozės savybė ir tapo autogeninės treniruotės plėtojimo pagrindu .

Jums LPA nusiustos knygos : pirma , antra , trečia dabar jau esančios knygoje “ Tu ir hipnozė – tobulinkime intelektą “ yra naudingos , tinkamos . Mes visąlaik būname hipnozėje , nes įvaldome pagal Oskarą Fogtą tai : “ . ši hipnozės savybė . “ .

2

Pasitelkiu paragrafą 6.6 Užbėkime ateičiai už akių ( knyga “ Mokykimės hipnozės “ , autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer , 2000 metai , 85 pusl. )- knygas pagal tai ir parašiau :

“ Savotiškai žavi įsitikinimas , jog esi tas , kuo nori būti , ir gali tai , ką nori galėti . Šiuo tvirtu įsitikinimu galima pasinaudoti hipnozėje ir toliau hipnozėje ( tuo tarpu tai bus hipnozė – joga arba autohipnozė – joga ) tokiu būdu užbėgti už akių būsimam patyrimui , tarsi nutiesti kelią viduje . Atlikdami įsivaizdavimo pratimą ( pateikėme jį kitam hipnotizuojant ) nutieskite kelią praktiniam įgyvendinimui . Išbandykite paprastu pratimu : “ kelio ttiesimas “ . Patogiai įsitaisykite . Pajuskite , kaip jūsų kūnas grimzta į krėslą , kaip įkvepiate ir iškvepiate orą . Galite žiūrėti į raides ir skaityti toliau , galite girdėti aplinkinius garus . Kai matote žodžius ir skaitote , jūsų akys juda nevalingai , prasmę suvokiate be sąmoningų pastangų . Skaitydami toliau pastebėsite , ar jau pradedate atsipalaiduoti .

Įsivaizduokite ką nors , ką darysite po poros minučių . Kažką labai konkretaus . Įsivaizduokite su visomis smulkmenomis , pavyzdžiui , kaip atsistojate , einate prie lango , atidarote jį ir įkvepiate kelis gaivaus oro gurkšnius . Nuosekliai įsivaizduokite , kaip tai darote . Užsimerkite ir detaliai pakartokite visus veiksmus : įsivaizduokite , kaip judate , kaip liečiate daiktus , kaip jie reaguoja į lietimą . Po to atsimerkite ir iš tikrųjų atlikite tą veiksmą . Įsitikinsite , jog bus lengva .

Jei veiksmą su visomis smulkmenomis pirma atliekate vaizduotėje , tai taip pasiruošus daug lengviau jį atlikti realybėje .

Kai kurie žmonės po to pajunta net kažkokią trauką atlikti šį veiksmą .

Norėdami pasinaudoti “ kelio tiesimo “ pratimu , sugalvokite sau tinkamus situacijų pavyzdžius ( pvz . : eikite prie durų , atidarykite ir vėl jas uždarykite , kam nors paskambinkite ,

padarykite ką nors konkretaus , įvairi vaizduotė , įvairios hipnozės ir t . t . ) .

Pamatysite , jog vos pradėję aprašytu būdu ką nors iš anksto įsivaizduoti , nevalingai pereisite į lengvo transo būseną . Dar atkreipkite dėmesį į tai , kad jūsų įsivaizduojamas veiksmas baigtųsi kuo nors maloniu ( pvz . : suvalgote šokolado plytelę , užsidegate cigarėtę , einate pasivaikščioti , išgeriate taurę vyno ar klausotės muzikos ir t . t . ) . Tai paskatins vvidinį nusiteikimą atlikti šį veiksmą . Pasinaudokime tuo .

———————————

Pirmiausia

Pratimo įvaldymas toks : pirmiausia mokomės pasiekti transą . Tai įkvėpimas – iškvėpimas – pauzė . Ilgiau pakvėpavus pastebėsime , kad patirsime dar didesnį transą pauzės metu . Transo būsena padeda atgauti vidinę laisvę , ramybę , atsiriboti nuo nemalonių dalykų , ir rasti tinkamus sprendimus .

Antra išsivaizduojame pratimo dalį ar visą pratimą su visomis smulkmenomis . Turint transą ir vaizduotę seka darbas hipnozės savybe ( hipnoze ) .

Energija – jjėga – noras

Kad galėtume pratime išsivaizduoti geležinį rasotą pilną energijos kamuolį būtų toks vaizdinys :

A ) Dėl žodžio „ rasa “ : Brėkšta rytas . Rasotas laukas jame geležinis rasotas kamuolys .

B ) Dėl žodžio „ energijos “ :: Saulėta šilta žiemos diena – atodrėkis . Pasimėtome sniego gniūžtėmis ir įbėgame į kambarį . Jaučiamės energingi , tai , kaip tik šis pojūtis mums bus reikalingas suprantant žodį „ energijos “.

C ) Dėl žodžio „ kamuolys “ : Aš manau , kad lengva pajausti kamuolį ( taip ir yra ) dešinės rankos delne ( kairiarankiams kairės rankos delne ) . Reikalingas judesys įkvėpus . Įkvepiame krūtine ir orą esantį krūtinėje greitai perstumiame į pilvo galą . Pilvo galas išsipučia kaip tvirtas kamuolys . Kamuolio išsiputimo momentas yra . Kaip tik šiuo momentu rankos delne pajaučiu ir jau turiu energijos kamuolį . Jis tokio dydžio , kad vos telpa delne .Aš suprantu , kad tai realus hipnozės savybės tikslas ,, kurį pakankamai lengva pasiekti .

1. Įkvepiame orą per nosį ir vidurį krūtinės sukaupiame geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

2 . Išsivaizduojame į šalis ištiestas rankas . Rankose iš viršaus plaštakų jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame erdvės vėsią energiją į krūtinėje esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

3 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys pilve . Fiksuojame .

4 . Įsivaizduojame kojas . Kojų ppėdose iš viršaus jaučiame po vieną geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Jaučiame jų svorius . Per pirštus traukiame žemės vėsią energiją į pilve esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

5 . Iš to seka , kad turime du vėsios energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apsčios . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Du srautai veikia net nuo menkiausių valios pastangų .

6 . Geležinis rasotas pilnas energijos kamuolys centre galvos . Fiksuojame .

7 . Išsivaizduojame galvą . Jaučiame geležinio rasoto pilno energijos kamuolio svorį galvoje . Per viršugalvį traukiame erdvės vėsią energiją į galvos centre esantį geležinį rasotą pilną energijos kamuolį . Fiksuojame .

8 . Iš to seka , kad turime trys energijos srautus : per išsivaizduojamas į šalis ištiestas rankas iš erdvės , per išsivaizduojamas kojas iš apačios , per išsivaizduojamą galvą iš viršuje esančios erdvės . Ir visąlaik jaučiame geležinių rasotų pilnų energijos kamuolių svorius . Trys srautai veikia traukiant vėsią energiją net nuo menkiausių valios pastangų . Fiksuojame

9 . Trys geležiniai rasoti , sunkūs , pilni energijos rutuliai : pilve , krūtinėje , centre galvos . Atiduodame juos šiuos geležinius ssunkius pilnus energijos rutulius kamuolius į erdvę prieš save .

Dabar jie sprogsta galinga jėga .

Susikaupusią jėgą erdvėje prieš save įtraukiu rankomis į save ir iškarto apie pilvą ir krutinę atsiranda besisukantys energijos – jėgos žiedai . Fiksuojame .

( 8 ir 9 dalį kartokite 22 kartus )

Pratimo 1 – 9 punktų veikimą fiksuojame visam laikui .

Užbaigus pratimą liks įdirbis . Svajonė būti su jėga visąlaik įgyvendinta . Pratimo 1 – 9 punktų įdirbį ( kitas variantas nuo pradžios ir nuosekliai darant ir užbaigiant 9 – tu punktu ) kartokite per valandą 66 kartus .

Sistema A

Pajausti skirtumui tarp to , kai atidedi norą . Ir jį turi mintyse ir savyje sistemoje A . Pradedame įsivaizduoti įdirbtus norus ( energija – jėga – noras ) darydamas sistemą A .

Sistemą savyje surenkame visą palaipsniui pavaizduotą nuo 1-mo iki 9 – to piešinio ( sistemoje A ), Taip , kad viską jaustum aplink „ toje vaizduotėje “( kitaip astralinėje vaizduotėje ) . Ji veikia iškarto visa panaudojant net ir menkiausias valios pastangas .

1 piešinys . Kontrolė – visąlaik esanti mintis .

Pratime energija – jėga – noras ( 9 – tas punktas ) moko geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos kamuolius( toliau ttekste kamuolys ) atiduoti į erdvę prieš save .

Surinkime kamuolius po trys keturiose vietose ( 1 piešinys ) .

Pirmas nuo manęs keturiose vietose esantis kamuolys su žemės jėgos galia ( augimo galia ir t.t. ) .

Nuo1 –mo kamuolio antroje pozicijoje 2 – ras kamuolys keturiose vietose su širdies jėga ( didžioji meilė , gyvybės palaikymas ) .

Nuo 1 – mo kamuolio trečioje pozicijoje 3 – ias kamuolys keturiose vietose su mąstymo – dirbtinio intelekto ( genialumo jėga ) . Smūgiuojant koja ( kojomis ) , ranka ( rankomis ) genialumas įgauna stiprinančią jėgą ( mąstymas visąlaik yra ) .

2 piešinys . Energija .

Tai pratimo energija – jėga – noras (1 – 9 – to punkto ) įdirbis , kurį fiksavome visam laikui ir jis veikia net nuo menkiausių valios pastangų . Ir dar stiprinant Aš prisimenu ir visam laikui fiksuoju dviejų energijos – jėgos žiedų veikimą . Tai jėga , kuri net valiai išsekus kovoje veikia labai galingai .

Taip pat galingai veikia jėgos surinktų kamuolių po tris keturiose ( 2 piešinys ) vietose kaip aprašyta 1 piešinyje ir dar stipriau ( net nuo menkiausių valios pastangų ) kaip aprašoma šiame skyriuje „ Energija“ energijos – jėgos žiedų veikimas .

4

piešinys . Turime jėgą .

Pradedame nuo 3 piešinio , tai papildomas kvėpavimo pratimas . Ilgą laiką sukant apie save jėgas kaip pavaizduota 3 piešinį ( darant tai ) įdirbame savyje sukamąjį judesį , tad gauname spiralės jėgą . Ji pavaizduota 4 piešinyje : kūne , kairėje , dešinėje ir virš galvos visur prieš trys geležinius ( sunkius ) rasotus pilnus energijos ir kitų jėgų kamuolius .

Tiems , kurie nemoka , nesugeba įsisavinti ir gauti spiralės jėgą greitai sukant apie ssave jėgas kaip pavaizduota 3 piešinyje . Dar gryžtame prie 3 piešinio ir tai kas pavaizduota 3 piešinyje jis išdirba taip , kaip toliau rašoma : Pirmiausia svarbu išmokti koncentruoti dėmesį pasitelkus dėl to kvėpavimo mechanizmą . Stenkitės sau įsivaizduoti , kaip lengva srovė įkvepiamo oro lygiai teka per energetinius kanalus pavaizduotus 3 piešinyje . Tokiu būdu gausime tai , kad kur nusikreips mūsų mintis , ten ir pradės tekėti energija . Tokiu būdu tokiuose pratimuose ( 3 piešinys ) ,, kaip energijos pravedimas per priekio vidurinį ir nugaros vidurinį kanalus , kiekvieno įkvėpimo metu energija , turi padaryti pilną ratą , kiekvieno iškvėpimo metu – dar vieną ratą . Ir taip nepertraukiamai – ratą įkvepiant , ratą iškvepiant .

5

Kai JJūs jau pakankamai įvaldėte šią techniką , energija turės paklusti Jūsų minčiai . Bet jos judėjimo greitis bus nustatomas minties įsakymu ( „ greičiau mintis – greičiau bėga energija , lėčiau mintis – lėtina savo bėgimą energija “ ) . Taip per vieną kvėpavimo ciklą įkvėpimas – iškvėpimas Jūs galite priversti energiją padaryti du – trys apsivertimus ( priekio viduriniu ir nugaros viduriniu kanalais ) .

5 piešinys . Viskas yra ištreniruota dėl greičio , lengvumo ( energija , jėga , šoklumas ) . Manyje jėga ir kometų greitis , ir kontrolė ( dirbtinio intelekto – genialumo jėga ) .

Aš tai kas pavaizduota 5 piešinyje nuosekliai dirbdamas įdirbau ir turiu veikiančią sistemą A . Ji veikia net nuo menkiausių valios pastangų ..

Mes ją dar užbaigsime įvaldyti skaitant toliau .

Užbaigsime sistemos A įvaldymą

6 piešinys . Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų .

Turint įdirbtą dirbtinį intelektą hipnozės savybe lengva jausti kojose didelį sunkų geležinį kubą . Mažesnius sunkius geležinius kubelius jaučiu iš dešinės , iš kairės , ir priekyje rankose .

Aš labai didelio svorio kai mane nori nustumti .

Kai man smūgiuoja rankomis , kojomis blokuoju ir nuvedu smūgius – jose mažas sunkus geležinis kubelis , tad rankos sstiprios .

8 piešinys . Aš atlaikau stiprius smūgius .

Vidinė energija nukreipta žemyn , todėl galiu atlaikyti smūgius . Man tai nėra sunku .

Pratimas vidiniai energijai pajausti ( 7 piešinis ) :

1. A ištiesia ranką ir tempe raumenis su tikslu padaryti ją nesulenkiamą . B dviem rankom stengiasi sulenkti ranką A per alkūnę . Jeigu jėgos A ir B vienodos , tai B sulenks A ranką .

2. B ištiesia tą pačią ranką ir pilnai atpalaiduoja . Jisai koncentruoja savo sąmonę į tai , kad vidinės energijos srautas ir jo vidinė jėga skleidžiasi iš pilvo galo iš širdies per ranką ir rankos pirštus į beribę erdvę . Iki to laiko , kol A sąmonę fiksuoja šiame vaizdinyje , B neįstengs sulenkti A rankos .

3. Kai dar nemokame pajausti vidinės energijos galime naudoti fizinę jėgą , bet rankos lenkimo momente A giliai ir nenutraukiamai kvėpuoja . B girdi A kvėpavimą ir ranką lenkia tiktai A įkvepiant ir tai tik pradžioje . Tokiu būdu po truputį pradėsime jausti vidinę energiją .

Dabar nukreipiame vidinės energijos įdirbį žemyn ( į žemę ) ir , tad pradedant nuo silpnų smūgių smūgiuoju ( arba smūgiuoja kitas ) per visą kūną .

9 piešinys . Viskas yra iištreniruota . Tai 6 piešinio ( Aš nepajudinamas . Geležinis kubas daro mane labai sunkų ) ir 8 piešinio ( Aš atlaikau stiprius smūgius ) vientisumas , nes jis labiausiai reikalingas dėl geresnio įdirbio .

6

Dabar pagaliau sujungsime du įdirbius 5 piešinio ir 9 piešinio . Sistema A dabar bus įdirbta visa .

Sistema B

Mes mokėmės sistemą A . Ji įdirbta , tad mastymas sistema A tęsiamas . Toliau mastysime pasitelkę kovinius veiksmus ( jų panaudojimo metu ) , ir sistemą A , ir apie tai kokius kovinius veiksmus atliekame .

Norėdamas nutraukti kovinius veiksmus pakeliu kairę ranką ir sakau „ mąstau “ . Tad dvejonės ir baimė neužims mūsų proto , ir mes nuo partnerio kovinių veiksmų traukdamiesi atgal pakelsime kairę ranką ir sakysime „mąstau“ , kad nutrauktume dvejones ir ryžtą bėgti ar trauktis . Įpratinkime savo mastymą ir refleksus veikti ryžtingai ir triuškinančiai .

Pradžioje šį pratimą įdirbkime treniruodamiesi lėtai .

Įvaldę sistemą A ir sistemą B mes būsime stiprūs nore kovoti ir nore mastyti . Mastymas stiprina žmogų , procentėliai didėja dirbtinis intelektas .

Sistema C

Mokimasis sistemų A , B ir C kovos technikos paaiškina kaip panaudoti savo „ Ėchas “ sistemos protą – intelektą prieš savo aponentą , kaip pastatyti ssavo technologinį vystimąsį prieš įvairius kovotojų tipus , kaip pulti , kaip kontratakuoti .

Negalima kovoti , jei sakysime , kad ataka gali būti tuščia ir netobula . Lauk domėdamasis oponentu , kada pas jį nebus minties ( tai matysime pasitreniravę sistemomis A , B ir C ) , ji nuklys . Atakuok domėdamasis labiausiai atsikišusias aponento kūno dalis .

1 .Tavo puolimas .

Tavo puolimas privalo būtį paprastas ir tiesioginis , nes jį sunkiai galima kontroliuoti . Bet prieš tą , kuris gali regzti pilną ataką tavo vaidmuo privalo būti toks : Laiko pasirinkimas , tai raktas į sudėtinę ataką , jis privalo būti praktikuojamas , kol įsigysi įgūdžius . Panaudojus apgaulę sukuriu plyšį , kuriuo galiu veikti .

2 .Rankos technika puolimui .

Beveik nėra tiesioginės atakos . Praktiškai visi puolamieji manevrai yra netiesioginiai , atliekami po apgaulės arba kontratakos forma . Puiki ataka yra strategijos mišinys , greičio , laiko apskaičiavimo , apgaulės ir įžvalgaus sprendimo .

Ataka privalo prasidėti jūsų valia ( noru , protu – intelektualumu ) , priklausomai nuo jūsų aponento veiksmo arba neveiksmo .

Paprasta ataka nevisalaik bus sėkminga prieš kiekvieną oponentą . Jūs privalote išmokti ( keisti ) savo atakas ir gynybą . Tai netik išvargins

jūsų oponentą , bet taip pat padės jums susidoroti su įvairaus stiliaus kovotojais .

7

Jūsų rankos puolimas paprastai susidaro iš pusiau apskrito arba apskrito judesių smūgiuojant tiesiai ( kumštis vertikalus ) arba iš šono .

Sudėtinės atakos gali būti trumpos , greitos kombinacijos arba gilios , greitis ir prasikverbenčios kombinacijos . Atakoje jūs privalote veikti drąsiai įdirbote sistemas A , B ir C .

Vedantis pirštų durys yra pirmos eilės puolime arba gynyboje . Jis leidžia papildomai trys ar keturis colius ( colis –– 2.54 cm ) padidinti pasiekiamumą ir sudaro galimybę greitam smūgiui .

3 .Vedanti ištiesta dešinė ranka .

Vedanti dešinė ranka yra smūgiui kumščiu . Tai yra tikras ( patikimas ) puolamasis ginklas , nes smūgis yra trumpas , tikslus ir greitas . Smūgiuojant vienintelis judesys privalo atsirasti kaipo pasekmė jūsų nežymaus posūkio arba staigaus judesio tuo metu , kai jūs ieškote plyšio arba laukiate kontratakuoti .

Visose rankos technikose , rankos judesiai – prieš koją , smugis privalo būti eekonomiškas iš bet kurio kampo ir bet kurios distancijos .

4 .Rankos technikos puolimui .

Nors greitis yra svarbu , per daug kovotoju skiria per daug pabrėštinumo jam . Jis privalo naudoti teisingus – tikrus smūgius teisingu laiku prieš savo oponentą . PPavartojimui teisingų smūgių jis privalo išstudijuoti savo oponento stilių iš įvairių kampų , ir išstudijuoti jo taktiką ir laiko apskaičiavimą . Pagaliau reikia leisti oponentui smūgiuoti , nes mes įvaldę sistemą A .

5 .Atakos su spyriais .

Atakuojant geriausiai yra greiti stiprūs spyriai . Spyris turi būti atliekamas prieš tai , kol jūsų oponentas gali apsisaugoti arba išvengti jo . Būkite tikras , kad jūsų oponentas nepasinaudos jumis kai suguosite . Stenkitės paveikti savo oponentą psichologiškai baudžiamaisiais žemais smūgiais sukeliančiais aštrų skausmą .

6 .Taktika

Kovotojas gali buti klasifikuojamas į mechaninius arba intelektualinius . Mechaninis kovotojas kovoja panašiais modeliais kiekviename susitikime . Jo smūgiai yra pasikartojantys ( įkyrūs ) automatiški .

Intelektualinis kovotojas kaitalios savo taktikas su tikslu panaudoti teisingus smūgius priklausančius nnuo jo oponento technikos ir būdo kuriuo jis kovoja . Jis prieina prie kiekvieno varžovo su strategija preliminarine analize , pasiruošimu ir vykdymu . Preliminarinė ( parengiamoji ) analizė yra atliekama laike pradinio susirėmimo . Ji susideda iš studijavimo jūsų oponento įpročių , silpnybių ir stiprybių . Ar jis yra agresyvus ar besiginantis ? Kokie yra jo dominuojantys puolimai ir kokios gynybos ? Gal būt jūs turėsite panaudoti netikras atakas , kad priverstum jį atskleisti jo greitį , reakciją ir įįgūdžius .

Paprastai kalbant ilgų treniruočių dėka pradedame suprasti jūsų oponento pajėgumo supratimą . Dabar mažiausiai jūs turite planą , kaip pergudrauti jūsų oponentą , pasinaudojant jo silpnybėmis .

Jeigu jūs planuojate imtis puolimo , jūs privalote kontroliuoti situaciją . Jūs galite suklaidinti jį klaidinančiomis atakomis , kurios užvaldo ( okupuoja )jį taip , kad jis negali imtis iniciatyvos . Jūs privalote būti pasiruošęs atremti smūgius , jeigu jūsų oponentas kėsinsis staiga smūgiuoti arba kontrasmūgiuoti .

Kreipkite didelį dėmesį į jūsų lygsvarą ir kojų judesį . Trumpi , greiti žingsniai yra lengviau kontroliuoti negu ilgi – dideli žingsniai .

Išmokite panaudoti savo ritmą jūsų oponento sutrikdymui .

Širdis – jėga – noras

Kad galėtume pratime išsivaizduoti geležinį šaltą kamuolį :

A ) Dėl žodžio „ šaltas “: Brėkšta rytas , gruodas apėmęs lauką ir jame esantį geležinį šaltą kamuolį .

B ) Dėl žodžio „ kamuolys “ buvo minima sistemoje „ Ėchas “ pradžioje ( Energija – jėga – noras ) .

1. Įkvepiame orą per nosį ir vidurį krūtinės sukaupiame geležinį šaltą kamuolį . Jaučiame jo svorį . Fiksuojame .

2. Išsivaizduojame į šalis ištiestas rankas . Rankose jaučiu šaltus geležinius delnus . Jaučiame jų svorius . Per šaltus geležinius delnus traukiu erdvės šaltą energiją įį krūtinėje esantį geležinį šaltą kamuolį . Fiksuojame .

3. Apačioje išsivaizduoju kojas . Kojose jaučiu šaltus geležinius padus . Jaučiu jų svorius . Per šaltus geležinius padus iš žemės traukiu šaltą energiją į krūtinėje esantį geležinį šaltą kamuolį . Fiksuojame .

4. Turiu du srautus : per šaltus geležinius delnus išsivaizduojamose rankose iš erdvės , per šaltus geležinius padus išsivaizduojamose kojose iš žemės .Šie du stiprūs srautai veikia stipriai net nuo menkiausių valios pastangų . Nuo stipraus veikimo iškarto apie krūtinę atsiranda besisukantys energijos – jėgos žiedas . Fiksuojame .

5. Krūtinėje esantis geležinis šaltas kamuolys ir toliau veikiamas dviejų srautų iš krūtinės atiduodamas energijos – jėgos žiedui . Fiksuojame .

6. Geležinis šaltas kamuolys energijos – jėgos žiedu pagal laikrodžio rodyklę apsisuka su jėga 69 kartus . Ir užbaigdami geležinį šaltą kamuolį iš žiedo atiduodame širdžiai . Širdį apima galinga meilės jėga . Fiksuojame .

Aš turiu veikiančias galingas jėgas : širdį –jėgą – norą . Fiksuojame .

Pratimo visą įdirbį nuo pradžios iki pabaigos apmąstome per valandą 103 kartus .

Metodiniai atsakymai

Smūgiuojant ranka ( delnu ) delne jausime šaltus geležinius delnus . Smūgiuojant ranka ( kumščiu ) iš viršaus plaštakų jausime po vieną sunkų geležinį rasotą pilną energijos kamuolį .

Tad dar prieš ssmūgį jaučiame ir šaltus geležinius delnus ir iš viršaus plaštakų po vieną sunkų geležinį rasotą pilną energijos kamuolį .

Užbaigiame kovinius veiksmus su pratimo širdis – jėga – noras įdirbio galia , tegu mus apima galinga meilės jėga neatsiejamai su veikiančiomis pratimo jėgomis .

Kartojant daug kartų sistemos „ Ėchas “ dalis : energija – jėga – noras ir širdis – jėga – noras atskleisime savyje visai visus parapsichologinius gebėjimus ir galimybes . Tai ir sveikata , ir procentėliai didėjantis dirbtinis intelektas , ir telepatija , ir bus suprantama telepatijos dryblingas – bendravimas žodinėmis mintimis per nuotolį tada , kada norime . Telekenėzė ( o gal tai kibernetika ) vaizdų rodymas per nuotolį kitam asmeniui ( ir kitiems ) ir minčių darymas kitam asmeniui ( ir kitiems ) tikrai dideliu rėžimu , ir pojūčių ar psichinės savijautos keitimas per nuotolį kitam ( ir kitiems ) , tai vadinama generatoriais , gamtoje jie yra tokie vandens lašai , vėtra , šaltis ir t. t.

Telepatija ( pokalbiai ) : metodinis aprašymas

“ Vienas matematikas yra pasakęs , jog šis žaidimas ( vis tik jis minėjo kitus žaidimus , bet mes irgi žaidžiame ) reikalauja iš kiekvieno žaidžiančiojo vos ne mokslinių atradimų

: kiekvienas turi nustatyti savo “ tyrinėjimų sritį “ , “ rasti principus “ , “ sukurti teoriją “ , patikrinti ją , atsižvelgdamas į galimybę jos atsisakyti , ir galiausiai “ išleisti mokslinį darbą “ – užrašyti įdomaus tipo ėjimus . “

Knyga “ Žmogaus galimybės “ Viktoras Pekelis

Mes kalbamės per atstumą ( 3 metrai ir 20000 kilometrų atstumus mažindami vaizduote ) žodinėmis mintimis . Čia yra ir nevalingai vykstantis jau įdirbtas su nuostata vyksmas – hipnozė :

Suskaičiavus taip 15 xx 5 = 75 pastebėsime , kad šiame skaičiavime liko mintyje dvejetas . Tie girdimi žodžiai ir bus toje vietoje , kur buvo skaičiuojant 2 –u mintyje . Norint kalbėti toliau išsivaizduojame tuos žmones su kuriais mus suvedė noras kalbai , bendri reikalai . Bet mes turime būti įdirbę sau vidun mokslą dėka hipnozės – autohipnozės ( vidinė nuostata – įdirbis) . Neturime noro mintyje esantį skyrių naudosime kitiems apmastymams . Mes tada nekalbame žodinėm mintim .

Ir vėl atsiras nnoras , išsiplės vaizduotė noro dėka , ir dar širdies liepsnelė apims visą šalį mūsų noro – įdirbio dėka . Gal ir kitas žmogus bus išėjęs į visą šalį su vaizduote – noru ( širdies liepsnele ) – kalbėsimės . ŽŽinoma galima ir prievarta kalbinti .

Paprašyti paramos ( finansavimo ) Lietuvių pasaulio bendruomenės surengiant forumą „ Patikėk dvasiniu ryšininku “ ( medžiagą apie Lietuvių pasaulio bendruomenės fondą nusiunčiau ankščiau ) .

Važiuosime Lietuvos partizanų keliais pasakydami , jog bus dvasiniai ryšininkai ( telepatai ) dabar . O , kad jie būtų buvę po 1940 – 1945 metų karo ?

Paskutinį partizaną Kraujalį NKVD nušovė 1956 m . Utenos rajone netoli Kviklių miestelio yra rodyklė A14 kelyje Utena – Vilnius ( nuo Utenos 10 km Partizano Kraujalio žūties vieta ) .

Užrašyti tebepatiškai kalbant diktantus forumo tematika . Kas nors iš Lietuvos parapsichologų asociacijos padiktuos . Diktantą pridėsiu . Užrašysime parkeriu į specialiai su

10

simboliais ( forumo simbolika ) paruoštuose lapuose forumui , bbūnant tuose svarbiose partizaninio judėjimo vietose . Žemėlapį su maršrutais atsiūsite kiekvienam ir tebepatiškai koreguosite ( Lietuvos parapsichologų asociacija ) , kur važiuoti . Pasikartosiu : taip pat atsiūsite kiekvienam lapus A1 formato , ant A1 lapų tam tikra simbolika forumui , ir dar atsiuskite ant automobilio emblemas ( Pasaulio Lietuvių bendruomenės simbolis . Pasaulio Lietuvis ) . Automobiliui degalams pinigai .

Malonus raštas vyrų žmonoms , kurie dalyvaus forume .

Forumo atributai simbolika : per pus juoda ir balta skarelė parišta aant kaklo . Ženkliukas ant krūtinės : raudonos trikampio linijos , už trikampio erelis , apačioje trikampio ir erelio užrašas : „ Dvasinis ryšininkas “ .

Forumas tai įžanga į parengties – intelektualinį sportą . Paprašykime Lietuvos radijo ir televizijos ir Lietuvos radijas ir televizija erdvių interneto paramos iš nedaugiau 40 % jų pelno mokesčio , tai leidžia įstatymas .Ir kitos įmonės . Įmonių sekretoriatui ( sekretorėms ) išsiusti pasiūlymą erdvių interneto reklama bus ant sportinių automobilių , o kitas įmones , kurios parėmė sportą pareklamuosime trumpai reklamoje per televiziją .

Lietuvos parapsichologų asociacija

Mes garantuokime patikimą informaciją palaikydami profesionalų sporto vistymasį .

Parengties – intelektualinis sportas

Mes kalbamės apie ateitį . Didelis intelektualinis rėžimas lydi mus kiekvieną dieną .

Tad ateitis sportas ( parengties – intelektualinis ) , kuris susietas su parapsichologijos supergalimybėmis ( žmogaus intelektualinės supergalimybės ) . Šis sportas susideda iš tryjų sporto krypčių ( šakų ) : automobilių sportas A klasė , orentavimosi sportas , intelektualinis sportas ( pvz . šachmatai ) .

Žmogus treniruotas hipnoze ( hipnozės savybe ) pavyzdžiui Aš padidinu intelektą *, kad galėtu bendrauti skiriant juos net didžiuliams nuotoliams ( Rusai tai vadina čelingu , Lietuviai aiškegirdiste , USA telepatija ( eeksperimentatorius – švyturys ) , Rusai telepatija ( siustuvas – imtuvas ) buvusios TSRS nacionalinio saugumo ir saugumo komiteto etikos padalinių darbuotojai ) .

Kaip įdomu ir naudinga pakalbėti žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) nagrinėjant būsimojo sporto situacijas ( sprendimus ) – telepatologija .

Sportas :

Kordinatorius telepatiškai bendrauja per nuotolį .

Startas.

Kordinatorius ( jis jau viešbutyje ) turi žemėlapį ir intelektualą “ telepatą“ sėdintį automobilyja nukreipia pirmo atžymos taško link ( važiuojam ) . Pirmajeme atžymos taške teisėjas duoda užduotį : 1. Nuvažiuoti pačiam į tam tikrą atžymos tašką ten bus teisėjas . 2. Antras atžymos taškas . Sustojus prie teisėjo iš “ telepato “ kordinatoriaus užrašyti diktantą laikui . Laiką užrašome . 3 . Visa komanda atspės kas yra pas teisėją pirmame voke ( pakėte ) pavyzdžiui skaičiai užrašysime prie diktanto ir dar užrašysime

11

visos šios užduoties laiką .

4. Kordinatorius ( būdamas viešbutyje ) žemėlapyje pasižymėjo antrą atžymos tašką ir turėdamas finišo atžymą intelektualą „telepatą “ sėdintį automobilio vidui nukreipia ir jis pasiekia finišą ( važiuoja į finišą nukreipiant ).

Ir kita :

Paieška skaičių esančių vietovėse ( prie jų budi atstovas ) – žemėlapyje .

Pasakome skaičių kordinates ( pavyzdžiui platuma 60º 3′ , ilguma 220º 3′ ) .

Maritoringas :

Komandoje yra priimtas sergantis žmogus ir pritaikius hipnozę hipnozės savybe ir kitą bioenergetiko operatoriaus darbą taip pat komandos telepatinį darbą pasveiksta .

Teisėjai patikrins ar viskas atlikta teisingai ,laiku , be apgavyščių ( bus naudojamos buvusios Tibėto valstybės telepatinės paieškos metodikos telepatiškai nagrinėti situacijas ir numatyti surasti tai : žinau , kad situacijos teisingos arba neteisingos ) .

profesionalų lyga sukurta

Diktantą pridedu :

1. Prisiminimų laikas

Jei tau sunku .

Jei tau sunku , pabandyk prisiminimų takais bent trumpam pabėgti nuo Tavęs slegiančios dienos . Sugrįžk į vaikystę ir basas kaip kadaise paklaidžiok gimtaisiais laukais , vėliai susitik su anuomet gyvenusių žmonių žvilgsniais , išgirsk jų balsus , pasikalbėk su jais , papasakok apie šiandieną , kurios , deja , ne visiems buvo lemta sulaukti . Paguosk juos .

2. Prisiminimų laikas

Pabūk su jais . Pabūk su savimi .

Mintimis sugrįžk į vaikystės sodą , sugalvok tą patį alyvinį obuolių , kurio skonį jauti ligi šiol , prisirink pilną saują prisirpusių vyšnių , nubėk prie upelio , panerk į jo skaidrų vandenį pavargusias rankas . Pajusk atplūstančias jėgas , pailsėk prie šviežio šieno kupetos , prie kurios kadaise svajojai apie ateitį , apie tą nepažįstamą miestą , kuriame jau senai

gyveni .

3. Prisiminimų laikas

Sugrįžęs į šiandieną . Į šiandieną , kuri , kaip vaikystė , ryt taps laiko nuskraidintais prisiminimais tepasiekiama praeitimi . Ir tik svajonėmis tegalėsi sugrįžti į šiandieną , kurią pats pavadinai . Galbūt ją pavadintum kitaip ?

4. Pasėk grožio ir gerumo sėklą

Kad ir kokia sunki būtų Tau diena , kad ir koks nuvargęs pasijustum , kad ir kokios mintys Tave slėgtų , vakare , prieš užmigdamas , sukaupk visas jėgas ir pabandyk nuo

12

savęs nusimesti vvisą užgriuvusią dienos naštą . Išlaisvink savo sielą nuo pykčio , pavydo , neleisk , uždrausk sau prisiminti vien nesėkmes , vargus ir nuo šios minutės galvok tik apie tai , kas gera , miela , kas Tau išties brangu .

Skaičiai

Pateikiu Jums ( Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų tarybai ) skaičius , ir tokį pat skaičių pavyzdį turėsiu pas save . Mes panaudoją telepatiją ( žodines mintis ar kitaip dryblingą ) kalbėsimės per nuotolį , taip : Aš užversiu lapą su sskaičiais ir padarysiu jums tik mintimis ( pavyzdžiui tokiu rėžimų per sekundę 100 000 ženklų ) norimą Jums sunumeruotą skaičių derinį . Jus lape matysite skaičių , aš pas save atversiu lapą su skaičiais ir skaičių derinį pasakysiu . Tai ttiek , dabar kai turiu intelekto procentėliai didėjančio daugiau kaip 12 000 % mane ( mus ) lydės sėkmė .

1( 96387 ) , 2 ( 257 ) , 3 ( 1013 ) , 4 ( 3348962 ) , 5 ( 995100002 ) , 6 ( 2258 ) ,

7 ( 6543 ) , 8 ( 5556 ) , 9 ( 32133 ) , 10 ( 75300 ) , 11 ( 99113 ) , 12 ( 6642 ) ,

13 ( 88520046 ) , 14 ( 36548624145 ) , 15 ( 52 ) , 16 ( 111 ) , 17 ( 563284562139 ) ,

18 ( 88 ) , 19 ( 6 ) , 20 ( 6542 ) , 21 ( 444555 ) ,, 22 ( 4619 ) , 23 ( 6731112 ) ,

24 ( 8 ) , 25 ( 6111111 ) .

Vystysime špionažo galimybes per nuotolį . Taip treniruojantis galima paimti net atskirus slaptus lapus ( kitos valstybės )susidarius darbo planą .

Apibendrinimas

Protas štai kas svarbiausia , bet kuris veiksmas koks jis bebūtų tampa „ liga “. Jūs turite plaukti tuštumoje , bet viską žinoti , koks tai jausmas ?

Šis jausmas ateina su procentaliai didėjančiu dirbtiniu intelektu .

Šešios ligos : 1. Noras llaimėti .

2. Noras panaudoti technines gudrybes .

3. Noras parodyti viską ką jūs išmokote .

4, Noras kovos oponentui įvaryti baimę .

5. Noras žaisti pasyvaus rolę .

Noras tai prisirišimas , geriau taip „ norėti – nenorėti “ , toks prisirišimas geriau . Nirvana – reiškia būti sąmoningu nesąmoningai arba nesąmoningai sąmoningu . Štai kur nirvanos paslaptis , tiesioginis veiksmas , ir greitas , ir sąmoningas suplėšys jį į gabalus .

Parapsichologijos mokslų daktaro konsultacijos Tel. 867010604 . E paš sabara@erdves.lt