sventes

Kad gimtadienis būtų smagus

2007 birželio 05

Vaiko gimimo diena – viena svarbiausių šeimos švenčių. Kaip ją atšvęsti, kad ir vaikų norai būtų išpildyti, ir šventės idėja atitiktų tėvų galimybes? Jei fantazija kasmet vis senka, o šių metų šventei nieko naujo nesugalvojote – šis straipsnis kaip tik jums. Galbūt viena ar kita idėja jums bus nauja.

Rašyti komentarą (25 Komentarai)

Skaityti toliau.

Velykų stalo puošmena

2007 balandžio 05

Seniau per Velykas ant šventinio stalo būdavo statomas jaunas medelis ar jjo šakų puokštė (paprastai 9-12 šakelių), ant kurių buvo tvirtinami 9 arba 12 margučių (šie skaičiai laikyti magiškais, nešančiais laimę). Medelį dar puošdavo lizdeliais, kaspinais, sausainiais ar popierinėmis gėlėmis. Tikėta, kad kiaušiniai nuo šio medelio neša laimę ir sėkmę. Pasidomėjome, kaip šiemet savo namus ir šventinį stalą ruošiasi papuošti forumo dalyvės supermamos. Štai keletas jų idėjų:

Rašyti komentarą (15 Komentarai)

Skaityti toliau.

Velykų vaišės

2007 balandžio 04

Velykos yra svarbiausia daugelio krikščionių šventė. Sugrįžę iš bažnyčios namo, visi pasveikina su ššventėmis namiškius ir kartu su visa šeima sėda už šventinio stalo. Didžiajai pavasario šventei galima pasigaminti originalių, šiuolaikiškų ir gardžių vaišių.

Ką šiemet ant Velykų stalo patieks supermamos?

Štai keletas forumo dalyvių jau išbandytų ir rekomenduojamų receptų:

Rašyti komentarą (13 Komentarai) <

Skaityti toliau.

Velykų margučiai

2007 balandžio 03

Margas margas margučiukas, drūtas mielas smailučiukas. Velykų šventė jau po keleto dienų! Pasidalinkime patirtimi, kaip dažome Velykinius margučius? Kokias medžiagas naudojame? Kokie augalai natūraliai nudažo kiaušinius? Kaip pasiruošti natūralius dažus? O kaip marginti kiaušinius vašku? Štai keletas Supermama.lt Forumo dalyvių patarimų. Lauksime ir jūsų komentarų, idėjų, naudingų patarimų!

Rašyti komentarą (23 Komentarai)

Skaityti toliau.

Prisipažink, kad myli 16 pasaulio kalbų!

2007 vasario 13

„I love you“ (anglų)

„Je t’aime“ (prancūzų)

„Ich liebe dich“ (vokiečių)

„Ti amo“ (italų)

„Te amo“ (ispanų)

„S’agapo“ (graikų)

„Te amo“ (portugalų)

„Thaim in grabh leat“ (airių)

Rašyti komentarą (15 Komentarai)

Skaityti toliau.

Niekutis, ar brangenybės?

2007 vasario 12

Kodėl vienoms moterims vyrai dovanoja automobilius, vasarnamius užsienyje, o kitoms lieka tik raktų pakabukai ir rėmeliai nnuotraukoms?.. Vyro dovanos Jums kaina priklauso ne tik nuo jo šykštumo/dosnumo, bet ir nuo. to, kaip Jūs priimate dovanas.

“Amazonė“. Šio tipo moteris visada žino, ko norėtų dovanų. Todėl ji niekada neleidžia vyrui rinkti pačiam. Jos partneriui tai patogu: nereikia lakstyti po parduotuves ir sukti galvos, ar pasirinkimas vykęs. Štai kodėl „amazonės“ neturi nereikalingų dovanų.

Šventės

Padovanok jam pasaką

2007 vasario 07

Romantika negali būti tradicinė, ji turi būti paslaptinga, masinanti ir užburianti. Kažkas visiškai netikėto. Ar dažnai pati kviečiate vvyrą praleisti romantišką vakarą restorane? Ne zirziate, kad jis niekur jūsų nenusiveda, o pati kviečiate? Ir dar suintriguojate. Paslaptys vyrus užveda! Viena kita užuomina, daug žadanti šypsena, puošnūs apdarai. Padovanokite jam pasaką. Dabar visus traukia Rytai. Susiraskite mielą rytietišką kavinę: minkštasuoliai ir pagalvėlės, etniniai ornamentai ir muzika, egzotiška virtuvė ir specifiniai aromatai, užburiantys šokiai.

Rašyti komentarą (16 Komentarai)

Skaityti toliau.

Valentino dovana Jam

2007 vasario 06

Minkšti žaisliukai ir atvirutės – „valentinukai“ vyrams patinka kur kas mažiau nei moterims. Vyrai mėgsta praktiškas dovanėles. Juos apima begalinis susižavėjimas, išvydus įvairius technikos „stebuklus“, kurių jiems gyvenime reikia tiek pat, kaip ir mums gėlyčių, meškučių ir atvirukų. Pavyzdžiui, nusipirkę naują kompiuterį su begale fantastiškų galimybių jie nuoširdžiai stebisi, kai klausiame, „kam mums kalbėtis internetu, jei galime susikambinti?“ Jie dievina techniką, ir taškas.

Rašyti komentarą (19 Komentarai)

Skaityti toliau.

Aš esu geriausia Valentino dovana jam!

2007 vasario 05

Moterims skirtuose žurnaluose, artėjant Šv.Valentino dienai, dažnai randame patarimų pasimokyti masažo ar erotinių šokių. Jie ir vėl aktualūs – šventinis vakaras jau ant nosies! Tačiau nudžiuginti savo brangiausią galite net ir neturėdama daug laisvo laiko ir pinigų. Pakaks ir fantazijos! Ypatingas meniu – banalus, bet labai veiksmingas variantas, išmėgintas milijonų moterų visame pasaulyje. Ką įdomaus ddar galėtume sugalvoti?

Rašyti komentarą (16 Komentarai)

Skaityti toliau.

Kokia dovanėlė sau bus maloni ir Jam?

2007 sausio 31

Artėjant Šv.Valentino dienai kasmet susirūpiname, kokią malonią staigmeną šventinį vakarą galėtume pateikti savo antrajai pusei? O gal galima pasidovanoti sau tai, kas būtų be galo malonu ir Jam?..

Žinoma! Žibantys ir šviečiantys apatiniai drabužiai – ekstravagantiška ir seksualu!

Rašyti komentarą (6 Komentarai)

Skaityti toliau.

Laimingų Naujųjų metų!

2006 gruodžio 30

Tegu ateinantys 2007-ieji Jums būna kupini naujovių,

atsiveriančių galimybių ir svajonių,

sėkmingų darbų ir vilčių išsipildymo metai!

Teatneša jie į Jūsų namus juoką ir džiaugsmą,

šilumą ir jaukumą!

Supermama.lt komanda

Rašyti komentarą (7 Komentarai)

Naujieji metai be rūpesčių!

2006 gruodžio 28

Naujųjų sutikimo naktis vis artėja. Ką tik ruošusi Kalėdinius patiekalus, turbūt, ir vėl pasinėrėt į šventinius rūpesčius: šampanas, antis, salotos. Visą dieną suksitės virtuvėje bei prekybos centruose, kad pagaliau atėjus vidurnakčiui, prisėstumėt prie pilno vaišių stalo ir apdovanotumėt save už tokį triūsą. „Pilvo šventė“ galbūt ir pradžiugins širdį, bet neleis kaip reikiant pasišokti. Alkoholiniai gėrimai bei ilgas pasisėdėjimas iki paryčių neleis atsigauti dar ir visą kitą dieną. Kaip atšvęsti Naujuosius linksmai, bet sveikai?

Supermamų receptai Kūčių stalui

2006 gruodžio 21

www.supermama.lt Forume „Kulinarinių idėjų“ skyrelyje rasite daugybę gardžių valgių receptų šventiniam Kūčių stalui. <

Supermamų Forume dabar pats darbymetis: moterys konsultuojasi, patarinėja, dalijasi receptais ir idėjomis.

Štai keletas šaunių, supermamų išmėgintų ir įvertintų patiekalų:

Rašyti komentarą (1 Komentarai)

Skaityti toliau.

Kad šventė iš tiesų būtų šventė

2006 gruodžio 19

Naujieji – ypatinga šventė. Nuo senų senovės žmonės Naujųjų metų sutikimą labai mėgo ir jo laukė. Iki šiol tikima, kad Naujųjų naktį vyksta stebuklai, pildosi svajonės, pamirštamos visos senos nuoskaudos ir nesėkmės. Kad ši šventė iš tiesų taptų švente, reikia daug ruoštis. Jei sutikti Naujuosius metus į savo namus pasikvietėte artimųjų bei draugų, ir norite kad šventė visiems būtų įsimintina, nepalikite visko paskutinei dienai.

Rašyti komentarą (6 Komentarai)

Skaityti toliau.

Verslo dovanos: ką išrinkti savo vadovui?

2006 gruodžio 18

Šventės jau čia pat. Pirkdami dovanas šeimai ir draugams, nepamirškite ir savo kolegų. Išrinkti „dalykinę“ dovaną – tikras galvosūkis, o padovanoti gerą dovaną – dvigubai sunkiau. Jei ieškote dovanų savo vadovui ar bendradarbiams, nepamirškite keleto niuansų: koks šios dovanos tikslas – draugiškas gestas, ar dalykinių santykių vystymas? Kaip netapti pataikūnu ir padovanoti išties vertingą dovaną? Na ir svarbiausia, įsivaizduoti, kas yra dalykinis stilius.

Rašyti

komentarą (1 Komentarai)

Skaityti toliau.

Kaip padėti vaikui įveikti Kalėdų Senio baimę?

2006 gruodžio 17

Mano 3 metų dukra labai bijo Kalėdų Senio, ir ta baimė vis stiprėja. Kartą labai jo išsigandusi, dabar bijo visko, kas bent kiek susiję su Kalėdomis. Net bėga nuo televizoriaus ekrano kaskart, kai rodo kalėdinę reklamą. Ji klykia pamačius Sniego Senį, šiaurės elnius, o ypač ją gąsdina dovanos, suvyniotos į šventinį popierių. Įtikinėju save, kad ji iš to išaugs, bet niekada sau neatleisčiau, jei buvo kkažkas, ką privalėjau padaryti, bet nepadariau, tikėdamasi, kad tai praeis savaime. Ką pasiūlytumėte daryti?

Rašyti komentarą (10 Komentarai)

Skaityti toliau.

Štai ir atėjo šventės!

2006 gruodžio 15

Laikykitės, Tėveliai! Vaikams tai – stebuklų metas, jie įsijautę galvoja vis naujus norus ir prašo dovanų, dovanų, dovanų. O tėveliai, likus iki švenčių vos kelioms savaitėms, rodos, tuoj neišlaikys įtampos.

Nenusiminkite! Tiesiog būkite kantrūs. O kad Naujųjų Metų išvakarėse nebūtumėte pervargę, šventei ruoškitės kartu su vaikais jau dabar.

Rašyti komentarą (9 Komentarai)

Skaityti toliau.

6 būdai gauti išsvajotų dovanų

2006 gruodžio 14

Nemanykite, kad išmokyti vyrus dovanoti ne puodų rinkinius ar DVD grotuvus, o būtent tai, ko labiausiai trokštate Jūs, yra sudėtinga! Reikia tik žinoti keletą gudrybių. Mes jums padėsime!

“O kad man tokį.“ ..ištaria sumanios moterys, vaikštinėdamos po prekybos centrą su savo išrinktuoju, ir sustingsta kaip tik ties tuo daiktu, kurio taip norisi. „O kokie dailūs peršviečiami apatiniai! Kaži, kaip sureaguotum, kai juos apsivilkčiau.“ Tai daugelį kartų patikrintas ir veiksmingas metodas.

Rašyti komentarą (11 Komentarai)

Skaityti toliau.

Kalėdinis įmonės vakarėlis

2006 gruodžio 13

Kalėdiniame įmonės vakarėlyje dalyvauti būtina! Net jei tas kitas reikalas Jums atrodo ypač svarbus, to nesupras nei vadovai, nei kai kurie kolegos. Atsisakydami dalyvauti įmonės vakarėliuose sudarome nelojalaus darbuotojo įspūdį. Visai nebūtina užsisėdėti vakarėliuose iki paryčių, tiesiog reikia parodyti pagarbą kolegoms, kurie labai stengėsi paruošti šventę visiems, ir sudalyvauti bent iškilmingoje vakaro dalyje.